آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلمطالب آموزشیارز دیجیتال اورانوس

ارز دیجیتال اورانوس

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۱۱

قیمت ارز دیجیتال اورانوس

قیمت ارز دیجیتال اورانوس امروز 0.001706 دلار آمریکا است و حجم معاملات 24 ساعته آن 10،533.31 دلار است. اورانوس در طول 24 ساعت گذشته حدود 40 درصد رشد کرده است. رتبه ارز اورانوس در CoinMarketCap در حال حاضر 4005 است. میزان سرمایه در گردش و حداکثر سرمایه هنوز مشخص نیست. اگر میخواهید بدانید اورانوس را باید از کجا بخرید ، بهترین مراکز خرید و فروش در اورانوس در حال حاضر شبکه های Bilaxy ، Bittrex و Switcheo هستند.Uranus (URAC) یک ارز رمزنگاری شده است و در سیستم عامل Ethereum فعالیت می کند. عرضه اورانوس در حال حاضر 3،500،000،000 با سرمایه در گردش نا مشخص است. اطلاعات بیشتر را می توانید در https://www.uranus.io/ پیدا کنید.

توجه داشته باشید که این مقاله پیشنهاد خرید یا فروش آن نیست و صرفا جهت افزایش اطلاعات در زمینه این ارز دیجیتال از سایت coinmarketcap.com گرفته شده است.

تکنولوژی اورانوس

سیستم Uranus یک پلتفرم محاسباتی غیرمتمرکز و به اشتراک گذاری قدرت (power_sharing) است که مبتنی بر فناوری بلاکچین و ابر بومی / ریز سرویس است. اورانوس یک سیستم هوشمند تحویل منبع انرژی-محاسباتی و همچنین یک سیستم تبادل ارزش جدید است. فناوری اصلی سیستم اورانوس در گسترش بلاک چین عمومی و فناوری container توزیع شده نهفته است.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪