آرمان تحلیل

سر خط اخبار

ارز دیجیتال o3

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ۰۶:۴۷

ویژگی های o3

با توجه به توسعه پیشرفته پروتکل های مالی غیرمتمرکز وتقاضاهای روزافزون برای وام ، معامله ، مشتقات و غیره ، پروتکل O3 Swap با همکاری نرم افزار کیف پول غیرمتمرکز مرتبط ، یک پلت فرم  تبادل یک مرحله ای را ارائه می دهد که به توسعه دهندگان  و کاربران اجازه میدهد تا  به یک فضای باز ، توزیع شده ، بی حد و حصر و تجارت امن دسترسی داشته باشند.

1. به سادگی و ایمن فقط در یک پلتفرم معامله کنید:

با یک رابط کاربری ساده ،خدمات مالی غیرمتمرکز را در کیف پول غیر حضوری خود ترکیب ارائه میدهد ، به هر معامله گر اجازه می دهد دارایی های خود را بدون محدودیت و بدون نیاز به حساب شخصی  مبادله کنند.

2. بهترین قیمت را پیشنهاد کنید:

به منظور ارائه معاملات کارآمدتر و ساده تر ، ما مبادلات مختلف زنجیره های پیشرو را مقایسه می کنیم تا مقرون به صرفه ترین نرخ ها را پیدا کنیم. کاربران می توانند دارایی ها را با کمترین نرخ و از طریق کارآمدترین مسیرمبادله کنند.

 

ارز o3

3. هزینه  را کاهش دهید و در وقت خود صرفه جویی کنید:

O3 Swap با تهیه بهترین نرخ های معاملات و مسیرها ، به کاربران کمک می کند تا هزینه های معامله را برای هر معامله در DEX های مختلف کاهش دهند و در وقت خود را صرف شکار قیمت کنند.

4. اجرای تبادل بین زنجیره ای:

 با پروتکل تجمیع راه حل های میان زنجیره ای اثبات شده و ممکن را در بازار پیاده سازی شود . با این کار می توانیم به معاملات میان زنجیره ای دست یابیم که کاربران قادر باشند آزادانه دارایی های چند زنجیره ای را با یک کلیک مبادله کنند.

5.  مشوق های خرید توکن:

برای ارتقا  سطح بالایی از فعالیت برای محیط زیست شبکه  ، O3 Swap قصد دارد در آینده نزدیک یک توکن دولتی صادر کند. این قضیه یک واسطه مهم برای ارتقا  توسعه شبکه O3 Swap است. بر اساس مدل اقتصادی O3 Swap ، کلیه شرکت کنندگان و توسعه دهندگان تشویق می شوند تا از طریق مدیریت اجتماعی توکن ها ، در نگهداری از شبکه زیست محیطی کلی سرمایه گذاری کنند.


توجه: این مطالب از سایت https://o3swap.com/ ترجمه شده اند و صرفا جهت افزایش اطلاعات شما است و پیشنهاد خرید یا فروش و یا تایید این رمز ارز نیست.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪