آرمان تحلیل

سر خط اخبار

ارز dst چیست؟

۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۱۴

District0x چیست؟

شبکه District0x مجموعه ای از بازارها و جوامع غیرمتمرکز است که به عنوان "مناطق" شناخته می شوند. نواحی در بالای چارچوب مدولار قراردادهای هوشمند Ethereum و کتابخانه هایی که d0xINFRA نامیده می شوند ، وجود دارند.

District0x چه مشکلی را حل می کند؟

شبکه District0x تعدادی از مسائل مربوط به هماهنگی و ناکارآمدی هایی را که معمولاً در بازارهای آنلاین وجود دارد ، حل می کند. district با تهیه ابزارهایی فراهم می شود که بتواند انگیزه ها و تصمیم گیری را بهتر در بین خود فعالان بازار همسو کند. هدف نهایی ایجاد یک اکوسیستم خودپایدار است که بدون نیاز به یک مرجع مرکزی بتواند شکوفا شود.

 

d0xINFRA چیست؟

d0xINFRA یک چارچوب استاندارد منبع باز متشکل از قراردادهای هوشمند Ethereum و کتابخانه های جلویی است. با توسعه Name Bazaar و Meme Factory ، تیم area0x در حال ساخت قسمت اولیه d0xINFRA است ، که به تیم های توسعه دهنده دیگر امکان می دهد منطقه خود را راه اندازی کنند.

 

چرا نام District0x است؟

نام District0x از دو چیز گرفته شده است. "مناطق" بازارها و جوامعی هستند که به عنوان بلوک های سازنده شبکه عمل می کنند. "0x" ادای احترامی به شبکه Ethereum به عنوان دو نماد اول است که تمام آدرس های Ethereum را تشکیل می دهد. پیشوند "0x" در سراسر علوم کامپیوتر به عنوان آغاز مقادیر هش استفاده می شود.

ارز دیجیتال

مناطق چگونه خواهند بود؟

مناطق می توانند کاملاً منحصر به فرد از یکدیگر به نظر برسند. ما در وهله اول کتابخانه ها را طراحی می کنیم تا آنها جنبه بصری چیزها را تعیین نکنند ، اما در بالای آن لایه هایی با اجزای قابل تنظیم و پیش ساخته برای استفاده اختیاری نیز وجود خواهد داشت. ما از این مولفه ها در مناطق خود استفاده خواهیم کرد. در حال حاضر ما سبک Material Design را برای این مولفه ها انتخاب کرده ایم ، همانطور که در Ethlance مشاهده می شود. اگر راه حل بهتری ارائه شود ، ممکن است به مرور تغییر کند.

ارزش پیشنهادی DNT چیست؟

توکن  Network یک توکن چند منظوره است که برای درخواست  Registry  مورد نیاز است ، یک بازی رای گیری انگیزه بخشی برای تعیین دسترسی به مجموعه خدمات تکمیلی منحصر به اعضای شبکه. این همچنین برای نشان دادن پشتیبانی یا عدم تأیید برای پیشنهادهای شرکت کنندگان در شبکه استفاده می شود ، و برای واریز حوضچه هایی به ضرب سکه های ارائه دهنده حق رأی گیری ویژه مناطق در نهادهای مربوطه آراگون ارائه می شود. ارزش ذاتی هر شخص بسته به میزان تمایل او برای شرکت در شبکه و همچنین مکانیزم های مشخص شده در مقاله سفید متفاوت خواهد بود.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪