آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارارز rocket bunny چیست؟

ارز rocket bunny چیست؟

۱ تیر ۱۴۰۰ ۰۵:۱۸

در نسل بعدی رمزارزها

Rocket Bunny توکن ضد تورم است و حداکثر عرضه آن 777 کوادریون است. هر معامله 4٪ مالیات دارد که در چهار قسمت مساوی توزیع می شود: 1٪ برای دارندگان ، 1٪ سوزانده می شود ، 1٪ نقدینگی قفل شده و 1٪ به عنوان پاداش برای تأمین کنندگان نقدینگی. با افزایش حجم ، مقدار سوخته به صورت لگاریتمی افزایش می یابد و در نهایت منجر به کاهش تصاعدی عرضه می شود. هر معامله به طور خودکار به دارندگان پاداش می دهد و کف قیمتی رمز را از طریق قفل های نقدینگی افزایش می دهد.

به ارتش بانی بپیوندید!

Rocket Bunny به دنبال بیشترین توکنومیک در سراسر DeFi است: نقدینگی خودکار اضافه می شود ، عملکرد مرکب ، عرضه تورم ، پاداش نقدینگی و محافظت از شوک قیمت.


Rocket Drop چیست؟

Rocket Drop یک قرارداد کشاورزی (farming) است که به کاربران اجازه می دهد هر توکن ERC-20 را در استخرهای تعیین شده بچرخانند و بازدهی بدست آورند. آنچه این مورد را از سایر قراردادهای کشاورزی متمایز می کند این است که امکان ایجاد استخرهایی را فراهم می کند که در همان علامت استیک  شده پرداخت می شوند. علاوه بر این ، ایجاد استخرهای کشاورزی که توزیع عملکرد در هر نشانه ERC-20 دیگر ، حتی WETH را امکان پذیر می کند. این به ما امکان می دهد استخرهای کشاورزی را تقریباً برای هرتوکنی به سرعت و ارزان باز کنیم ، همه اینها در یک قرارداد است.

  • جایگزینی برای ساختار معمولی پیش فروش ارائه می دهد
  • نقدینگی فوری برای پروژه های جدید را تأمین می کند

 

نیاز است هم چنین بدانید که دیتایی در کوین مارکت کپ از این ارز وجود ندارد لذا قبل اقدام به خرید تحقیقات لازم را انجام دهید.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۱۹۷۱+۱.۷۶٪

PP۱۲۶۲-۱.۶۴٪

PEسنگین۹۶۳+۰.۹۴٪

PE سبک۱۲۰۳+۳.۱۷٪

PE خطی۱۱۰۱-۰.۳۶٪

اوره گرانوله۳۷۳+۰.۲۷٪

اوره پریل۳۸۳+۰.۰۰٪

متانول۲۵۷+۲.۳۹٪

اتیلن گلایکل۶۹۳-۱.۱۴٪