آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارعرضه اولیه لطیف

عرضه اولیه لطیف

۱ تیر ۱۴۰۰ ۰۵:۵۱

ششمین عرضه اولیه امسال با نام محصولات کاغذی لطیف و با نماد معاملاتی «لطیف۱» در روز دوم تیر ۱۴۰۰  در بازار فرابورس انجام می‌شود.

این شرکت ۲۶ میلیون برگه سهم عرضه خواهد کرد  و به هر کد بورسی ۵۰ عدد سهم اختصاص میابد همچنین دامنه قیمتی هر سهم از ۳۰۰۰ تا ۳۲۵۰ تومان است و حداکثر نقدینگی مورد نیاز برای گرفتن این عرضه اولیه ۱۶۲ هزار تومان است.

اگر تعداد مشارکت ۲.۵ میلیون نفر باشد، به صورت حدودی  به هر نفر حداکثر ۱۱ سهم میرسد که ۳۶ هزار تومان نقدینگی نیاز خواهد داشت.

 

عرضه اولیه لطیف

شرکت محصولات کاغذی لطیف

شرکت محصولات کاغذی لطیف در سال 1364 تاسیس و در سال 1373 در زمینی به مساحت 65 هزار متر مربع و زیر بنایی حدودا 30 هزار متر مربعی آغاز به کار و بهره برداری نمود. این شرکت اولین کارخانه دارای واحد جوهر زدائی ( Deinking ) در صنایع کاغذ سازی ایران می باشد، هم چنین با دارا بودن ماشین کاغذ مجهز به سیستم کنترل PLC، عرض 2860 میلیمتر و میانگین سرعت تولیدی 1300 متر بر دقیقه توانایی تولید انواع کاغذهای گرماژ پایین را دارا می باشد.

تکنولوژی ساخت کارخانه و دستگاه های تولیدی از شرکت Voith کشور اتریش بوده است که با هدف بکارگیری حجم و دامنه وسیعتر از کاغذهای باطله در راستای حفظ محیط زیست از سال 1387 مورد استفاده قرار گرفته است. تجهیزات جدید جهت بهینه سازی و نوسازی کارخانه، توسط شرکت اندریتز Andritz (برترین برند در تجهیزات سیستم های کاغذ و تیشو سازی) اجرا و این پروژه در سال 1389 اتمام و آماده بهره برداری گردید. بدین ترتیب و بعد از اتمام پروژه بهینه سازی، شرکت محصولات کاغذی لطیف قادر گردید در بخش جوهرزدایی روزانه 150 تن انواع کاغذ باطله را جوهرزدایی نماید و در قسمت ماشین کاغذ با ظرفیت اسمی سالیانه 20500 تن انواع تیشو در گراماژهای مختلف و تحت سیستم کنترلی DCS-PCS7 تولید نماید.

سایت اصلی شرکت:http://tacico-holding.ir/latif-co/

لطیف

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۱۹۷۱+۱.۷۶٪

PP۱۲۶۲-۱.۶۴٪

PEسنگین۹۶۳+۰.۹۴٪

PE سبک۱۲۰۳+۳.۱۷٪

PE خطی۱۱۰۱-۰.۳۶٪

اوره گرانوله۳۷۳+۰.۲۷٪

اوره پریل۳۸۳+۰.۰۰٪

متانول۲۵۷+۲.۳۹٪

اتیلن گلایکل۶۹۳-۱.۱۴٪