آرمان تحلیل

سر خط اخبار

رمز ارز تایتان

۱۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵

قیمت فعلی رمز ارز تایتان امروز 13 تیر 1400 ، 0.004815 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 535.15 دلار است. رمز ارز تایتان طی 24 ساعت گذشته 34.01٪ رشد داشته است. رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر # 1109 است ، و دارای ارزش بازار فعلی $ 4،385،531 USD است. عرضه آن  تعداد 910،820،150 رمز ارز TTN و حداکثر آن 5،000،000،000 رمز ارز TTN است.

Titan Coin خود را به عنوان یک ارز دیجیتال توصیف می کند که هدف آن امکان پرداخت های فوری و برون مرزی است. گفته می شود که Titan Coin از Hybrid POW & dynamic POS SHA 256D برای معاملات خود و سیستم Proof of Stake (PoS) استفاده می کند که پول ماینرهای PoS را به صورت پویا می پردازد.

همچنین این رمز ارز دارای سایت با نشانی https://titanswap.org/ است که میتوان اطلاعات بیشتی از آن کسب نمود.

رمز ارز تایتان

 

بیت کوین در مقابل تایتان


به گزارش سی ان بی سی ، کارشناسان رمزنگاری می گویند ، فروش تایتان توکن نشانه اتفاقات بدی نیست که برای سکه های دیگر به وجود می آید.

خورخه کورتس ، مدیر عامل UnifyIT ، سازمانی متخصص در توسعه پروژه مبتنی بر بلاکچین است ، گفت: "شما نمی توانید یک پروژه جدید را که فقط کشاورزی می دهد با زنجیره بلوکی دیگر که فوق العاده ساختار یافته و بسیار قدیمی است مقایسه کنید."

بخشی از آنچه توکن مانند تایتان را در برابر بی ثباتی آسیب پذیرتر می کند این واقعیت است که روی زنجیره خود ساخته نشده است.

از آنجا که ارزهای رمزپایه مانند اتر و بیت کوین در بلاکچین منحصر به فرد خود وجود دارند ، از آنها به عنوان ارزهای لایه یک یاد می شود. نشانه هایی که در بالای بلاک چین های لایه یک راه اندازی می شوند ، دارای ویژگی های نزدیکتر به اوراق بهادار هستند ، زیرا این امر مربوط به جمع آوری پول و حق رأی است.

در نهايت ، اشپيگل خاطرنشان كرد كه هر كس ، اعم از فن آوران قانوني يا کلاهبرداران ، مي توانند پروژه هاي جديدي را از اين طريق راه اندازي كنند. او می گوید به همین دلیل انجام تحقیقات و دقت لازم قبل از سرمایه گذاری در نشانه های DeFi بسیار مهم است.

کیلین گفت: "آنچه در دوره های قبلی دیده ایم این است که بسیاری از این سرمایه گذاران خرده فروشی متأثر از تجربه خود می آموزند و تمرکز خود را به بیت کوین معطوف می کنند."

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪