آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلمطالب آموزشیرمز ارز فونیکس | ققنوس

رمز ارز فونیکس | ققنوس

۱۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۶

پروتکل ققنوس چه کاری انجام می دهد؟

پروتکل ققنوس برای راهنمایی افرادی که در این بازار بی ثبات شانس دوم زندگی را از دست داده اند ، راهنمایی می شود. در حالی که سقوط در بازار می تواند ناخوشایند باشد ، اصلاحاتی است که زمان بیشتری داشته و باز هم به سود بیشتری می رساند. هنگامی که احساس می شود پایان کار نزدیک است ، بازار با PHX دلار شما دوباره زنده می شود و تا ارتفاعات قبلی تصور می شود.

 

چگونه PHX  بخرم؟

برای به دست آوردن PHX دلار توصیه می کنیم Metamask را دانلود کنید! از طریق وب سایت metamask.io/ می توانید پسوند دسک تاپ آنها را پیدا کرده و کیف پول راه اندازی کنید. هنگامی که کیف پول خود را تنظیم کردید ، می توانید از این راهنمای مفید برای راه اندازی Binance Smart Chain بر روی کیف پول خود استفاده کنید!

https://academy.binance.com/fa/articles/connecting-metamask-to-binance-smart-chain

در مرحله بعدی ، باید یک Trust Wallet راه اندازی کنید. برنامه آنها را می توانید از اینجا بارگیری کنید: Trust Wallet. با استفاده از Trust Wallet ، حتماً Smart Chain BNB بخرید.

هنگامی که آن BNB را با کیف پول اعتماد(trust wallet) خود دارید ، ادامه دهید و آن را به آدرس Metamask جدید خود بفرستید که می توانید با کپی کردن مستقیم از پسوند مرورگر خود ، آن را دریافت کنید.

هنگامی که BNB را در Metamask خود بارگیری کردید ، آماده معامله با PancakeSwap هستید!

به https://exchange.pancakeswap.finance/#/swap بروید.

 

توجه این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی نوشته شده و جنبه توصیه ای ندارد حتما قبل از اقدام به خرید تحقیقات لازم را انجام دهید و از rank رمزارز اطلاع پیدا کنید.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪