آرمان تحلیل

سر خط اخبار

ارز AMP چیست؟

۱۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۰۵

AMP چیست؟

Amp به عنوان رمزارز وثیقه (collateral token) ارائه می شود. که  هر نوع انتقال ارزش را تضمین میکند . با استفاده از Amp ، شبکه هایی مانند Flexa می توانند باسرعت قابل توجهی معاملات را برای طیف گسترده ای ا امن کنند.

Amp چگونه کار می کند؟

Amp ادعا می کند رابطی ساده اما همه کاره برای وثیقه قابل تأیید از طریق سیستم پارتیشن های وثیقه و مدیران وثیقه ارائه می دهد. در مواردی که می توان پارتیشن های وثیقه ای را برای ضمانت هر حساب ، برنامه یا حتی معامله تعیین کرد و موجودی هایی را به طور مستقیم در بلاک چین Ethereum قابل تأیید است ، مدیران وثیقه (collateral managers) قراردادهای هوشمندی هستند که می توانند در صورت نیاز به ترتیب وثیقه را در این پارتیشن ها قفل کرده و یا آزاد و هدایت کنند. برای حمایت از فعالیت های انتقال ارزش Amp از موارد استفاده متنوعی برای وثیقه پشتیبانی می کند ، و همچنین مفهوم استراتژی های پارتیشن از پیش تعریف شده را ارائه می دهد ، که می تواند قابلیت های خاصی مانند مدل های وثیقه را که از طریق آن می توان نشانه ها را ذخیره کرد بدون اینکه آدرس اصلی خود را ترک کند ، فراهم کند

.Flexa از رمز خود ، "AMP" ، برای وثیقه پرداخت های رمزنگاری استفاده می کند در حالی که آنها در شبکه های دارایی دیجیتال مربوطه تأیید می شوند و پرداخت را به صورت فیات fiat با گیرنده تسویه می کنند. این موضوع چند مسئله را که اکوسیستم رمزنگاری را آزار داده است مانند زمان تأیید کند در شبکه ها ، نوسانات قیمت را حل می کند.

عرضه توکن های AMP در 100 میلیارد AMP تثبیت شده است.

 

ارزش فعلی این رمز ارز را در این سایت مشاهده نمایید. https://www.gemini.com/prices/amp

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۲۱۷۲+۰.۲۸٪

PP۱۴۴۱+۱.۹۸٪

PEسنگین۹۷۵+۲.۸۵٪

PE سبک۱۳۱۶+۹.۱۲٪

PE خطی۱۲۳۱+۲.۰۷٪

اوره گرانوله۳۷۹+۲.۱۶٪

اوره پریل۳۸۵+۱.۵۸٪

متانول۲۸۵+۳.۶۴٪

اتیلن گلایکل۷۴۱+۱.۳۷٪