آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارصندوق سرمایه گذاری ارزش آفرین گلرنگ

صندوق سرمایه گذاری ارزش آفرین گلرنگ

۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۴

با وجود تورم روزافزون و شرایط زندگانی دشواری که ایجاد نموده است مفهوم سرمایه گذاری معنا و مفهوم دیگری پیدا میکند و صرفا شاید در شرایط فعلی حفظ ارزش پول مهمترین هدف سرمایه گذاران باشد.

یکی از گزینه های سرمایه گذاری همانطور که میدانید بازار سرمایه (بازار بورس و اوراق بهادار) است. البته با توجه به اتفاقات اخیر در بازار سهام ایران و سلب اعتماد مردم بازگردانی این اعتماد از دست رفته کار آسانی نبوده و نیازمند زمان و فرهنگ سازی صحیح است.

اکنون با شرایط کنونی بازار و عدم وجود شفافیت در آینده بازار سرمایه با توجه به وضعیت برجام و FATF به نظر می آید سرمایه گذاران وضعیت مصممی ندارند و نمیتوانند با خیال راحت در بازار سهام سرمایه گذاری کنند از آن گذشته سرمایه گذاری در بانک نیز با توجه به نرخ پایین سود سپرده ها توجیه اقتصادی ندارد. لذا امن ترین و به صرفه ترین سرمایه گذاری بدون ریسکی که هم اکنون میتوان به آن تکیه کرد سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت است.

صندوق گلرنگ

صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت چیست؟

 

صندوق سرمایه گذاری در آمد ثابت ، نوعی از صندوق های سرمایه گذاری است که همانند سپرده های بانکی ماهانه به شما سود پرداخت میکند با این تفاوت که مجاز است سود های بیش از سودهای بانکی به شما پرداخت مینماید.

صندوق سرمایه گذاری ارزش آفرین گلرنگ با مدیریت شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی با سابقه 10 ساله در بازار سرمایه ایران مکانی امن و پر سود برای سرمایه گذاری است. برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت golrangfund.com مراجعه نمایید.

 

اطلاعات سرمایه گذاری به تاریخ1400/04/15

کل خالص ارزش دارائی ها    1,967,077,889,577 ریال
قیمت ابطال هر واحد سرمایه گذاری   1,012,787 ریال
قیمت آماری هر واحد سرمایه گذاری    1,012,367 ریال
قیمت صدور هر واحد سرمایه گذاری   1,013,543 ریال
تعداد واحد های سرمایه گذاری نزد سرمایه گذاران   1,942,241

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۱۹۷۱+۱.۷۶٪

PP۱۲۶۲-۱.۶۴٪

PEسنگین۹۶۳+۰.۹۴٪

PE سبک۱۲۰۳+۳.۱۷٪

PE خطی۱۱۰۱-۰.۳۶٪

اوره گرانوله۳۷۳+۰.۲۷٪

اوره پریل۳۸۳+۰.۰۰٪

متانول۲۵۷+۲.۳۹٪

اتیلن گلایکل۶۹۳-۱.۱۴٪