آرمان تحلیل

سر خط اخبار
آرمان تحلیلاخبارارز دیجیتال clv

ارز دیجیتال clv

۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۵:۰۳

داده های زنده قیمت CLV

قیمت  Clover Finance امروز 1.34 دلار USD با حجم معاملات 24 ساعته 119،226،909 USD است. Clover Finance طی 24 ساعت گذشته 27.79٪ رشد داشته است. رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر # 240 و سرمایه بازار آن 172،889،452 USD است و حداکثر حجم عرضه آن 128،777،778 سکه CLV است.

اگر می خواهید بدانید که کلاور  را از کجا بخرید ، بهترین مبادلات تجاری در Clover Finance در حال حاضر FTX ، KuCoin ، Gate.io ، Coinbase Exchange و MEXC است.

Clover یک پاراچین Polkadot است ، متعهد به ایجاد زیرساخت های زنجیره بلوکی با کاربرد آسان و ایجاد یک چارچوب سازگار EVM یک مرحله ای است.


1.کیف پول متصل چند زنجیره ای


با کیف پول چند زنجیره ای منحصر به فرد "همیشه روشن" Clovers ، کاربران می توانند به طور همزمان با dapps مبتنی بر Web3js و dapps مبتنی بر Polkadotjs متصل شوند و دارایی های چند زنجیره ای خود را در آن مشاهده کنند.

2. افزونه کیف پول همه در یک

کاربران DeFi می توانند به بلاکچین های Ethereum ، Polkadot ، Kusama ، Binance Smart Chain ، Avalanche ، Fantom و Edgeware متصل شوند و با رابط داخلی کیف پول Clover به صورت یکپارچه معامله کنند.

3. رمز CLV بومی شبدر

رمز Clover ارز از نوع زنجیره ای سازگار است زیرا فناوری منحصر به فرد گیره پل دو طرفه به  ما اجازه می دهد تا آدرس Clover based EVM و آدرس Clover based Polkadot به یکدیگر محدود شوند ، و امکان استفاده از هر دو زنجیره با هم را فراهم می کند.

نرخ لحظه ای بازار

آخرین نرخ هاتغییرات

محصولات پتروشیمی

فوب فارسهفتگی - دلارتغییرات

PVC۱۹۷۱+۱.۷۶٪

PP۱۲۶۲-۱.۶۴٪

PEسنگین۹۶۳+۰.۹۴٪

PE سبک۱۲۰۳+۳.۱۷٪

PE خطی۱۱۰۱-۰.۳۶٪

اوره گرانوله۳۷۳+۰.۲۷٪

اوره پریل۳۸۳+۰.۰۰٪

متانول۲۵۷+۲.۳۹٪

اتیلن گلایکل۶۹۳-۱.۱۴٪